• 0212 924 16 01
    0532 330 64 86
  • Pzt. - Cts. : 08:30 - 22:00
    Pzr : Kapalı
  • Fatih Sanayi Sitesi C-1 A Blok No: 7  Esenyurt / İstanbul
oto cam değişimi & Verdiğimiz hizmetler
 oto cam değişimi & Verdiğimiz hizmetler

Bilimum Yerli/Avrupa Oto Camları, İş Makinası Camları, Ayna Çeşitleri, Silecek Süpürgeleri bulunan işyerimizde Fitil ve Kilit , Cam Filmi Uygulaması, Kaput Koruma Filmi Uygulaması İşlemleri yapılmaktadır. Ayrıca çatlayan oto camlarınız için değişime gerek kalmadan Çatlak Cam Tamir İşlemi uygulanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Arslantürk Oto Cam, 2014 yılında, , 11 yıllık uzman ekibiyle mesleki faaliyetine başlamıştır.

Aracınızdaki işlemleri hızlı, güvenilir ve garantili olarak itina ile yapmaktayız. Firma olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.

İşyerimiz, gerektiğinde gün-saat farketmeksizin siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Önde gelen birçok sigorta şirketiyle anlaşmamız bulunmakta olup, camlarınızı ücretsiz olarak değiştiriyoruz. Kaskosu olmayan araçlarınızın camlarını olabilecek uygun fiyata değiştiriyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dikiz aynası değişimi ve yapıştırma, arka cam rezistans tamiri ve silecek süpürgelerinin değişimi işlemleri yapılır. Sanruf cam değişimi, onarımı ve tamiri yapılır.

Amacımız, piyasada zor bulunan ya da fiyatı yüksek olan parçaların arızasını gidermek ve bu işlemleri siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata mâl etmektir.

**Eğer isterseniz 7 gün 24 saat boyunca, mobil aracımız ile dilediğiniz yere biz gelip işlemlerinizi hallediyoruz. (Mesefa ve zamana göre ücret değişecektir.)

Sosyal medyada bizi takip edin.
E-Bülten'e abone olun.