• 0212 924 16 01
    0532 330 64 86
  • Pzt. - Cts. : 08:30 - 22:00
    Pzr : Kapalı
  • Fatih Sanayi Sitesi C-1 A Blok No: 7  Esenyurt / İstanbul
KURUMSAL

ARSLANTÜRK ® her marka, model ve yaştaki aracınızın her türlü camını tamir edebilir veya değiştirebilir.

ARSLANTÜRK® "Önce Tamir" felsefesiyle çalıştığından, mevcut oto ön camınız yenisi ile değiştirmeden önce, her zaman, mümkün olduğunca tamir etmeye çalışacağımız ve çoğunlukla zaman ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacağımız anlamına gelmektedir
.
Araç sigortanız cam hasarını kapsıyorsa ARSLANTÜRK® hasarlı bir oto ön camını ücretsiz olarak tamir edebilir ve bu durum sizin sigorta hasarsızlık veya prim indirim hakkınızı etkilemez.

ARSLANTÜRK®, yapılacak işi düzenlemek ve tüm evrak işlemlerini doğrudan sigortacınızla yöneterek ve hatta gerektiğinde ödemeleri alarak (hasar fazlası gibi) araç sigortanızdan talepte bulunurken yaşayacağınız zorlukları ortadan kaldırır.

ARSLANTÜRK®'in bünyesindeki mobil teknisyenler, işlemlere hiçbir ilave ücret alınmaksızın, dilediğiniz yerde, evinizde, işyerinizde veya bulunduğunuz yerde, yapılmasını mümkün kılmaktadır.

ARSLANTÜRK®, camını tamir ettiğimiz aracın sahibi olduğunuz sürece tüm isçiliğimizi garanti etmektedir.

ARSLANTÜRK®, 0212 924 16 01 numaralı telefondan ücretsiz olarak temas kurabilirsiniz.

İşletmenin Misyonu

Günümüz hizmet sektöründe müşteri memnuniyetini ilke alarak sürekli hedef büyütüp her marka model aracın cam mevcudunu stokta bulundurup teknolojiye, eğitime, araştırma ve geliştirmeye önem veren yönetim anlayışına sahip profesyonel kadro ile otomotiv cam sanayine hizmet veren işletme olmaktır.

İşletmenin Vizyonu

Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyata kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunmak sınıfının en iyi hizmetini sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurmak ve Müşterilerimizi her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz.

Sosyal medyada bizi takip edin.
E-Bülten'e abone olun.