• 0212 924 16 01
    0532 330 64 86
  • Pzt. - Cts. : 08:30 - 22:00
    Pzr : Kapalı
  • Fatih Sanayi Sitesi C-1 A Blok No: 7  Esenyurt / İstanbul
HABERLER
Cam filmi yasağı kalktı mı? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu açıklaması!

"Cam filmi yasağı kalktı mı, cam filmi yasağı hala devam ediyor mu?" soruları araç sahipleri tarafından oldukça merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. İçişleri Bakanı cam filmi olanlara yasal düzenleme yapılana kadar ceza kesilmeyeceğinin açıklamasını gerçekleştirdi. İşte cam filmi yasağı konusuna ilişkin araç sahiplerini yakından ilgilendirecek tüm önemli detaylar ve en yeni gelişmeler...

DEVAMI
Oto Cam filmi yasak mı 2017 2018 ? Cam filmi taktırmanın cezası ne?

Araçlarda cam filmi yasak mı? Cam filmi taktırmanın cezası ne? sorusu son günlerin en fazla merak edilen konuları arasında yerini alıyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Resmi Gazete'de cam filmini yasakladıklarını duyurdu. Peki araçlara cam filmi taktırmanın cezası ne kadar oldu? Hepsi detaylı olarak bu haberimizde yer alıyor.

DEVAMI
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Eğilmez başımıza taç yaptık hürriyeti, zaferle kalbimize yazdık Cumhuriyeti… Kutlu olsun 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız! Teşekkürler Mustafa Kemal Atatürk, her daim izindeyiz! Herkesin cumhuriyet bayramı kutlu olsun…

DEVAMI
OTO ELEKTRİK ELEKTRONİK DÜKKANIMIZ AÇILDI

ESENYURT OTO ELEKTRONİK DÜKKANIMIZI FALİYETE SOKMUŞ BULUNUYORUZ. SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE OTO ELEKTRİK AMPÜL MÜZİK TESİSAT XENON FAR VE BİRÇOK HİZMETİ SUNUYORUZ. AYRICA OTO CAM FİLMİNİ KAPALI KABİN ORTAMDA UYGULAMAK İÇİN CAM FİLM FIRIN SİSTEMİNİ DEVREYE SOKMUŞ BULUNUYORUZ. BİZ SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ. ÖNCELİĞİMİZ SİZ ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

DEVAMI
Araç sahipleri müjde! Bugünden itibaren cam filmi serbest…

6 ay önce Resmi Gazete’de yayınlanan ve bugün yürürlüğe giren Araçların İmal, Tadil ve Montajı (AİTM) Yönetmeliği ile birlikte, araçlara cam filmi taktırmak artık serbest oldu. Kimi süs, kimi güvenlik, kimisi de sağlık problemleri nedeniyle araçlarına cam filmi taktırıyordu. Ancak bu işlemi yaptıran araç sahiplerine, trafik kurallarına uygun olmadığı gerekçesiyle cezai yaptırımlar uygulanıyordu. Bugün yürürlüğe giren yönetmelikle birlikte, artık araçlara cam filmi takmak serbest hale geldi. Ancak yönetmelikte, hem araç sahipleri, hem cam filmi üreticileri hem de uygulamayı yapan işyerleri için bazı şartlar bulunuyor.

DEVAMI
Web Sitemiz Yenilenmiştir.

Arslantürk Oto Cam & Aksesuar Web Sitemiz Yenilenmiştir.

DEVAMI
Sosyal medyada bizi takip edin.
E-Bülten'e abone olun.