• 0212 924 16 01
    0532 330 64 86
  • Pzt. - Cts. : 08:30 - 22:00
    Pzr : Kapalı
  • Fatih Sanayi Sitesi C-1 A Blok No: 7  Esenyurt / İstanbul
Ürünler
LAMİNE ÖN CAM

Otomobil, otobüs ve kamyon gibi trafikte kullanılan araçlarda lamine ön cam sürüş emniyeti açısından standart ve mecburidir.

ISITMALI LAMİNE CAM

Lamine cam katmanları arasına döşenmiş olan mikron mertebesinde ince teller sayesinde ısınabilen lamine emniyet camıdır.

TEMPERLİ KAPI CAMI

Otomobillerde dikey hareket ederek açılıp kapanabilen, bu hareketin sağlanabilmesi için delik ve çeşitli aparatlar içeren temperli ürün tipidir. Genellikle silindirik veya hafif küresel bombelidirler. Görüş alanının sağlanması açısından, ön kapı camları %75 ışık geçirgenliğinin altında üretilmezler.

TEMPERLİ ARKA CAM

Araçların tümüne yakınının arka camları temperlidir. Kullanım Alanları Günümüz üretimi araçların arka camlarında ısıtma, radyo anten bağlantısı, moulding (lastikleme), klips vb. aksesuarlar standart hale gelmiştir. Bazı modellerde GPS anten baskısı ve bağlantısı uygulamaları da mevcuttur.

BOŞALTMALI CAMLAR

Cam içine freze ya da su jeti uygulamaları ile boşaltma yapılır. Daha sonra boşaltılan bu kısım içinde başka bir cam sürgülü olarak çalışabilir. Hem estetik hem de konfor sağlanmış olur.

TAMPERLİ KELEBEK CAMI

Arslantürk Oto Cam & Aksesur ön ya da arka kapı camına bitişik duran genelde üçgen şekilli temperli cam tipidir.

Sosyal medyada bizi takip edin.
E-Bülten'e abone olun.