• 0212 924 16 01
    0532 330 64 86
  • Pzt. - Cts. : 08:30 - 22:00
    Pzr : Kapalı
  • Fatih Sanayi Sitesi C-1 A Blok No: 7  Esenyurt / İstanbul
OTO CAM FİYATLARI NE KADARDIR ?
OTO CAM FİYATLARI NE KADARDIR ?

OTOCAM FİYATLARI

 

Otocam Fiyatları

Araçlar üretilirken bütün detaylar düşünülerek sorunsuz ve performans açısından yüksek bir şekilde üretilmektedir. Araçtaki en önemli parçalardan biri de tabi ki oto cam olarak bilinmektedir. Camlarınız ne kadar iyi ve net ise görüş açınız ve aracı kullanma konforunuz o kadar iyi olacaktır. Aracınızda bulunan oto camda problem yaşıyorsanız hemen değiştirmeniz gerekmektedir. Özellikle ön cam ve arka cam araç güvenliği açısından çok önemli 2 parçadır. Görüşünüzü engelleyecek herhangi bir çatlak, kırılma ya da farklı bir problem yaşadığınız an değişime veya tamire gidilmesi gerekmektedir. Aracınızın camları değiştikten sonra da periodik olarak temiz tutmalı ve sürekli bakımını yapmalısınız. Bu sayede hem camlarınızın hem de aracınızın ömrünü uzatmış olacaksınız.

Araçlardaki camların hasarları neden oluşur?

Cam hasarları günümüzde oldukça fazla nedenlerden olabilmektedir. En başında tabi ki trafik kazaları gelmektedir. Herhangi bir kazada camlarınız bir anda tuz buz olabilir ve kullanılmayacak duruma gelebilir. Bunun yanı sıra sürüş anında taş gelmesi ya da farklı bir yerden aracın camına gelen bir madde hasara neden olabilir. Tüm bunların yanı sıra aracınızı çalmaya yönelik bir işlemde de direk camların kırılması ile sağlandığı için hırsızlık olacağı zaman da hasar görebilir.

 

Oto cam fiyatları ne kadardır?

Oto cam fiyatları marka ve modele göre farklılık gösterdiği için belirli bir aralığı yoktur. Bu nedenle seçeceğiniz markaya ve modele göre fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sosyal medyada bizi takip edin.
E-Bülten'e abone olun.