• 0212 924 16 01
    0532 330 64 86
  • Pzt. - Cts. : 08:30 - 22:00
    Pzr : Kapalı
  • Fatih Sanayi Sitesi C-1 A Blok No: 7  Esenyurt / İstanbul
mobil servis

Mobil Servis


Mobil Servis

ARSLANTÜRK OTO CAM SERVİSİ olarak tüm kara taşıtlarına ait araçların oto camlarının satış ve değişim hizmeti servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Oto camlarının değişimi uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla hızlı ve sağlam bir şekilde değişimleri yapılmaktadır.


Oto cam değişimi esnasında kullanılan poliüretan olarak adlandırdığımız yapıştırıcı kimyasallar ve yardımcı malzemeleri otomotiv sektöründe montaj sanayinde kullanılan OEM marka ürünlerdir( Sikaflex – Beta DOW – Tereson).


ARSLANTÜRK OTO CAM SERVİSİ olarak cam değişiminde kullandığımız oto cam markaları araç üzerinde çıkan cam markalarına uygun olarak ithal,orijinal veya eşdeğer olarak adlandırdığımız oto cam markalar ile değişim işlemi yapılmaktadır (Sekurit Saınt Gobain – Pılkıngton – AGC – Fuyao –Şişe cam – Tamcam – Olimpia ) .


 

Mobil Servis

 

ARSLANTÜRK OTO CAM 

 

Oto cam değişim ve tamir servis hizmetlerimizi servisimizde gerçekleştirdiğimiz gibi, servisimize gelemeyecek durumda olan müşterilerimizin bulunmuş olduğu adrese mobil servis hizmetimiz ile gidip oto cam değişim hizmetini hiçbir ücret almadan yapmaktayız.

Sosyal medyada bizi takip edin.
E-Bülten'e abone olun.